fbpx

Přičichněte k aromaterapii 

Tvůj odrazový můstek sebejistotě ve vůních

a vnímání, co pro tělo potřebuješ a skutečnému uvolnění

Něco o Tobě vím, milá ženo:

 • Jsi odhodlaná používat éterické oleje a nedočkavě hltáš každou přínosnou informaci o jejich působení. Chceš si za pomoci vůní vyřešit bolesti zad, hlavy, napjaté svaly a unavené tělo, které se kroutí pod tíhou stresu a povinností, ale nevíš, jak na to? 
 • Už tě nebaví prokousávat se knížkami, mít hlavu jak pátrací balón a stejně nevědět, jakou vůni máš použít. 

 • Jsi otrávená neustálým zkoušením různých éterických olejů za hodně peněz, ale výsledky, které bys očekávala, stejně nevidíš? 
 •  Neustále Ti běží hlavou  "měla bych se obrátit na někoho, kdo vůním opravdu rozumí a řekne mi, co a jak mám dělat." "Jsem zmatená z toho, že éterické oleje musím předem ředit - nevím proč ani jak to mám udělat." "Už nechci  vyhazovat peníze za vůně, které mi smrdí." 

 • Cítíš se nejistá, dokonce ikdyž s aromaterapií už nějakou dobu pracuješ.

A taky vím, že

 • Chceš si být naprosto jistá tím, že éterické oleje, které používáš, budou fungovat bez toho, aniž by jsi někomu ublížila nebo ho vůněmi otravovala. 
 • Toužíš po jasných krocích, díky kterým budeš vůně používat klidně každý den pro sebe, své blízké nebo v práci
 • Už víš, že je potřeba s éterickými oleji pracovat opatrně 
 • Jsi připravena vystoupit ze začarovaného kruhu věčného hledání vůní, které budou fungovat. 

Co kdybys věděla, jak...

Pracovat se všemi možnostmi, které Ti aromaterapie nabízí 

Pokud chceš dosáhnout jistoty v aromaterapii, je potřeba umět rozlišovat mezi oleji éterickými a rostlinnými a nezapomínat na hydroláty. 

V Přičichněte k aromaterapii se podíváme, jak začít aromaterapii uchopovat komplexně bez zbytečného stresu a zdržování a s jasným záměrem.

Vybrat přesně takovou vůni která Ti pomůže a bude bezpečná

Jistota v aromaterapii není souhra náhod. Ve chvíli, kdy budeš mít za zády podporu a začneš následovat efektivní kroky, nemůžeš šlápnout vedle. 

Převést teorii

do praxe 

Teorie už znáš spoustu, možná je ten pravý čas posunout se dál, směrem k praxi. Co kdybys věděla, jaké vůně zvolit pro to, co zrovna řešíš a navíc bys sáhla jen po těch esencích, které jsou bezpečné.

V Přičichněte k aromaterapii nezůstáváme na povrchu, jdeme rovnou do praxe!

Kdo jsem? 

Moje jméno je Tereza Krčmářová a jsem profesionální aromaterapeutka a lektorka mindfulness pro ženy, které chtějí mít doma klid, pohodu a čistou radost ze života. 

Učím svoje klientky jednoduchým, ale velmi efektivním způsobem používat aromaterapii v každodenním životě (doma i v práci) tak, aby byly schopné vybrat ideální kombinaci vůní i metody, jakými vůně použijí a dosáhnout tak naprostého uvolnění na těle i na Duši. 

Sama jsem se nechtěla smířit s faktem, že je aromaterapie příliš složitá, zdlouhavá a finančně náročná. Nikdy jsem nenašla zálibu v planých kecech a obecných tipech, které nikam nevedou. Naučila jsem se cítit, co skutečně potřebuji a vnímat řeč vůní a inspiruji tím ostatní ženy, které chtějí od života víc!

Chceš se to naučit?

3 kroky ke Tvé jistotě v aromaterapii

1. 

Oleje, hydroláty

a kvalitní produkty 

Jako první se zaměříme na Tvé pochopení, co jsou to éterické oleje, rostlinné oleje a hydroláty, jak se mezi sebou liší, kde musíš být opatrná a co je bezpečné pro Tebe i ostatní. Zjistíš, kde seženeš opravdu kvalitní produkty a podle čeho poznáš, že vyhazuješ peníze oknem. 

2.

Bezpečná aromka

bez váhání

Poté si ujasníš sedm zásad bezpečného používání aromaterapie, abys mohla začít aromaterapii používat pro sebe, děti, partnera nebo klientky v práci bez toho, aniž bys je ohrozila na zdraví. 

3.

Aromaterapie prakticky 

Jako poslední se zaměříme na kožní, inhalační a vnitřní metody, které můžeš v aromaterapii používat a dáme dohromady Tvou voňavou výbavu, kterou opravdu využiješ.

Chci, aby sis v aromaterapii věřila 

a uměla jsi využít potenciál přírodních vůní  na maximum - pro sebe, své děti, partnera i klientky a proto jsem vytvořila komplexní online program 

Přičichněte k aromaterapii 

PĚT NABOMBENÝCH MODULŮ

 1. Základní pojmy, abys v tom měla jasno od začátku 
 2. Kvalita je zásadní anebo je klíčové, abys věděla odkud objednávat kvalitu za solidní cenu, proč a byla jsi se svým eshopem v pohodě 
 3. Zásady bezpečnosti, jednoduše a stručně - které když budeš dodržovat,nemusíš se už nikdy bát, že s olejíčkama někomu ublížíš 
 4. Metody použití, díky kterým budeš umět namíchat všechno - od směsi do difuzéru, přes voňavý olejíček na masáž, osobní vůni až k bezpečnému vnitřnímu použití při akut nemoci 
 5. Domácí voňavá výbava, tak abys věděla, jaké konkrétní éterické oleje, rostlinné olej a hydroláty mít doma a k čemu Ti to bude.Jasně, stručně, bez medu medu kolem pusy. 

BOŽÍ BONUSY, KTERÉ MAJÍ SMYSL:

Ty poznáš níže, takže ve zkratce: 
➳ návody 
➳ recepty na voňavé kommpozice, abys nemusela přemýšlet, co jak nakombinovat 
➳ kompletní e-book
➳ sleva do eshopu, abys nakupovala kvalitu za méně peněz
➳ voňavé workshopy a masterclass 
➳ skupinové mentoringy 
➳ osobní podpora na WhatsAppu na 8 týdnů
➳ podporující videa plné aha momentů 

JEDNODUŠE, STRUČNĚ, VÝSTIŽNĚ

Nepotrpím si na zbytečné kecy v klecy, které nikam nevedou. Naopak! 

Očekávej jasné, stručné, srozumitelné informace, ve kterých se dokážeš zorientovat - i když s aromkou začínáš i když s vůněmi už nějakou dobu pracuješ, ale stále si nejsi tak jistá a nevyužíváš ji tak moc, jak by sis přála. Kurz je precizně zpracovaný formou videí, návodů ke stažení, bonusů, vše je smysluplně propojené.

A protože miluju osobní podporu, teď ji máš k dispozici. Upřímně? Vychytanější už to být nemůže!

Co říkají moje klientky o Přičichněte?

"Dlouho mě aromaterapie lákala, ale neměla jsem v tom jasno.

Až tvůj kurz mi v tom udělal jasno. Jasně, přehledně a srozumitelně pro každého. Nelituji."

"Praktické, srozumitelné, cenné rady bez omáčky."

"Od Tebe jsou informace uspořádáné od A do B.

Nebýt Tvé pečlivosti a důkladnosti, byl by v tom pěkný guláš."

"Bereš to celostně od začátku a do hloubky."

"Našla jsem si své favority mezi éterickými i rostlinnými oleji a hydroláty

a zařadila je jako své pomocníky do svého života."

Díky Tvému kurzu jsem se dozvěděla se, že se jedná o holistickou metodu přístupu k člověku a jeho zdraví - pomocí léčení vůněmi. V minulosti využívali předkové i hydroláty, maceráty, tinktury i jiné zpracování léčivých bylin. Pochopila jsem základy aromaterapie, protože dnes si opravdu většina lidí představí pod tímto pojmem jen vonnou esenci v aromalampě. Vím už , jak je důležité vybrat kvalitní produkt, umět použít vhodný nosič i že musí být bezpečný pro dotyčného člověka. Našla jsem si své favority mezi éterickými i rostlinnými oleji a hydroláty a zařadila je jako své pomocníky do svého života, za což jsem moc ráda. Tento kurz mi otevřel oči a rozšířil obzory ohledně aromaterapie. Všem kteří se o ní zajímají ho mohu opravdu vřele doporučit.
Monika Ročárková masérka a studentka aromaterapie z Ostravy

"Před chvíli jsem si dala zaslouženou vanu

z gerania růžového, ylang-ylangua pomeranče - už vím, jak správně a v čem naředit.

A děti se před spaním ptají - Co jsi nám tam namíchala, maminko?"

Před narozením druhého syna jsem hledala přírodní kosmetiku pro mimi a objevila jsem na značku, která mimo jiné prodává i éterické oleje. Aha? Aromaterapie, co to je? A narazila jsem, Terezko, na tvé vymazlené stránky a online kurz Přičichněte k aromaterapii. Před chvíli jsem si dala zaslouženou vanu (geranium růžové bourbon,ylang-ylang a pomeranč - už vím, jak správně a v čem naředit). Ráno nás pustili po třech dnech z nemocnice (syn 14 měsíců a naše první zkušenost s laryngitidou). Díky tvým radám tady ve voňavé péči jsem věděla, jak zvládnout i tuto zákeřnou "potvoru" a jak se teď rozmazlovat😊 DĚKUJI TOBĚ TEREZKO, že jsi, že děláš, to co děláš a jak to děláš😘PS: A mí tři chlapi doma? Nemladší syn vidí difuzér a zhluboka začne dýchat a kulit při tom oči, stříkání hydrolátů je taky velká prča, starší miluje masáže a voňavé koupele a muž, když děti usnou ukonejšené levandulí, heřmánkem...."co jsi nám tam dnes večer namíchala?"
Blanka Grajová

"Dříve, když jsem někde něco četla o aromaterapii, tak jsem z toho byla zmatená, protože všude psali trochu něco jiného. Online kurz je krásně zpracovaný, obsáhlý a vysvětlil mi všechny moje nejasnosti.?"

Ahoj Terez, díky tvému online kurzu Přičichněte k aromaterapii jsem se konečně naučila základy aromaterapie a hlavně, jak bezpečně pracovat s aromaterapií. Dříve, když jsem někde něco četla o aromaterapii, tak jsem z toho byla zmatená, protože všude psali trochu něco jiného. Online kurz je krásně zpracovaný, obsáhlý a vysvětlil mi všechny moje nejasnosti. Děkuji Ti za něj! 🙂
Lenka

"Tvůj kurz mi dal hodně třeba s koupelemi, čichátky a jak míchat éterické oleje

a jak na to..?"

Víš normálně jsem se těšila, že si TĚ pustím buď večer, nebo v noci, když jsem nemohla spát a že co se dozvím nového. Byly to velmi příjemné videa a prostě nenásilně, ale velmi mile a optimisticky podané informace. A to bych Terez vypíchla, tvůj projev a podání byly pro mě hodně příjemné - nenutíš, nehoníš, ale podporuješ a že má člověk na výběr. Ano ty informace o tom, jak na to a co je to byly samozřejmě ústřední, však o tom kurz přece o aromaterapii je, ale podle mě, je způsob podání a vyjádření ústřední a proto můžu říct, že mě to normálně hladilo a dělalo dobře to poslouchat a tak jsem získala odvahu a chuť do toho jít. Takže chválím tvůj způsob podání a vyjadřování a že jsis na nic nehrála, ale vyjadřuješ se prostě jako moravačka, jak ti zobák narostl 🙂 Zkrátka - Tvůj kurz mi udělal takový ucelený obraz toho, jak na to. Neříkám že jsem profík, to rozhodně a vůbec ne, jenom mi to dalo nějaké pevné základy na kterých chci stavět. Určitě si to video pustím ještě několikrát ať získám jistotu a vím na sto pro jak na to. Ale už teď mi dalo hodně třeba s koupelemi, čichátky a jak míchat Eo a oleje jak na to.
Petra Štěpánková, Staříč

Kolik Přičichněte stojí?

6 997 Kč

platbu si můžeš rozdělit na 2 splátky

A jakou cenu pro Tebe má jistota, že víš: 

 

➳ po jakém oleji máš sáhnout a proč, 

➳ jak ho přesně použít, 

➳ tak, aby ti olejíčky voněly, fungovaly, 

➳ a Ty ses nemusela bát, že někomu ublížíš?

Protože to je to, co Ti můj on-line program splní.
 
  Pokud si tím kdykoliv v průběhu nebudeš jistá,

garantuji vám okamžité vrácení peněz.

 

Já už jsem své jistotu ve vůních našla. Nepotřebuji Tvoje peníze.

Miluji svou práci a dobře vím, co dělám. Toto je o Tvé investici, investici do sebe - o šetření času, energii i peněz. 

A o tom, zda jsi připravena investovat sama do sebe.

Pokud se budeš chtít naučit aromaterapii efektivně u profi aromaterapeutky, připrav se na to, že budeš platit minimálně 1.500 Kč za hodinu + případnou cestu a čas na živé workshopy. 

 

Navíc Ti nejspíše aromaterapeutka živě neřekne "a víš co? když nebudeš spokojená, vrátím Ti peníze."  To se prostě nestane, to víme obě. 

 

Já jsem připravena ukázat Ti nyní, jakou hodnotu mají přírodní vůně po Tvém boku. 

 
Mám na jazyku ještě jednu věc - 7.000 Kč je cena za kterou dneska pořídíš co?  Dva nákupu potravin?  

 

Zaplatila bys 2x poloprázdný nákupní košík v obchodě výměnou za absolutní jistotu ve vůních, které už navždy zůstanou po Tvém boku - ať už chceš "jenom" ovonět svůj domov, vyřešit bolesti v těle, nebo se cítit lépe? 

 

ANO! JÁ JSEM PŘIPRAVENA PROVÉST TĚ KOUZELNÝM SVĚTEM VŮNÍ. 

 

➳ Dám Ti přímo do mobilu veškeré moje know-how o základech aromaterapie od A do Z v pěti klíčových modulech. 

➳ Podpořím Tě na voňavé cestě skrze skvěle promyšlené bonusy. 

➳ Udělám to jednoduše, srozumitelně pro každého a přitom stručně. 

 

Protože si moc přeji, aby vůně byly součástí Tvého života a Ty jsi skutečně věděla, co s nimi bez obav. 

 

 

A navíc, jako BONUSY ode mne získáváš ZDARMA: 

Voňavá výbava, kterou fakt využiješ

masterclass
70 minutové video, ve kterém ti ukážu, jaké éterické oleje, rostlinné oleje hydroláty máš mít doma + na co přesně je využiješ + jakou lahvičky mít doma + co no nich namícháš. Tahle masterclass je unikátní v tom, že vůně jsou rozdělené do skupin podle působení. Už nikdy ve výbavě nebudeš tápat!
990 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Tvůj voňavý domov

masterclass
Výživné 45 minutové video + prezentace ke stažení. Ukážu Ti, jak využít sílu aromaterapie pro provonění a zútulnění celého Tvého domova podle jednotlivých místností. Jdeme předsíň, kuchyň, obývák, ložnice i dětský pokoj.
990 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Neředěné používání éterických olejů vnitřně a na pokožku

masterclass
90 minutové video, kde Tě kompletně provedu žhavým uhlím - ožehavým tématem, jak bezpečně a přitom efektivně při zdravotních potížích používat neředěné éterické oleje. Získáš tím konečně jasnost, kdy sáhnout po neředěném užití esencí a jak na to. Naučím Tě to bezpečně a lidsky.
990 Kč, dnes ode mne ZDARMA.

Top 7 hydrolátů, které jsou must have 

video
V tomto jednoduchém video Ti představím sedm základních hydrolátů (květových vod), které opravdu potřebuješ mít doma a řeknu Ti, na co každý z nich z pohledu podpory fyzického těla využiješ. Ke stažení navíc dostaneš myšlenkovou mapu jako návod, která Ti zůstane na furt.
390 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Seznam top ÉO do difuzéru + aromapsychologické účinky 

PDFko ke stažení
Dám Ti k dispozici přehledné PDF materiál, ve kterém najdeš seznam osvědčených, bezpečných a oblíbených vůní, které se hodí do difuzéru. Protože se zaměřuji na působení vůní na emoce a psychiku, u každé vůně najdeš krátký popis "na co zabírá" každá vůně.
490 Kč, dnes ode mne ZDARMA

10 voňavých receptů do difuzéru, na které neuslyšíš „fuj, co to tady smrdí?“ 

recepty ke stažení
Já vím, že miluješ recepty - protože nemusíš přemýšlet, po jakých vůních sáhnout, kolik kapek přidat a s čím kombinovat. Osobně aromku používám každý den, takže osvědčených receptů mám v rukávu hromadu. 10 z nich Ti dám ke stažení tak, abys slyšela "jééé, co ta tady tak pěkně voní?"
290 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Odkud nakupovat férově a kvalitně

video
Krátké, zato úderné video, kde s Tebou otevřeně nasdílím své oblíbené dodavatele tak, abys pořídila skutečně kvalitní suroviny za férovou cenu i přístup. Ke stažení dostaneš návod formou myšlenkové mapy.
290 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Cenové srovnávání 13 top značek v roce 2024

tabulka v PDF
Mít to černé na bílém a vidět rozdíly je úlevné. Dám Ti ke stažení přehlednou tabulku, kde uvidíš 13 nejvýznamnějších českých dodavatelů a jejich ceny za ty stejné éterické oleje. Obrázek si udělej sama.
390 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Rejstřík působení ÉO na nejčastější fyzické potíže 

tabulka v PDF
Upřímně? Není nic víc úlevnějšího v aromaterapii, než mít přímo v mobilu přehlednou, jednoduchou tabulku se základními fyzickými potížemi, kde nám vůně mohou pomoci. Právě toto získáváš taky, boží, co?
590 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Knihy, ze kterých doporučuji čerpat + proč

video
15 minutové video, ve kterém Ti ukážu zásadní knihy, ze kterých čerpám i já a které Tě dokážou v aromce pěkně posunout.
190 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Kateřina Kloudová do hloubky o hydrolátech

video
35 minutové velice poučné video, ve kterém Tě Katka Kloudová z projektu Aroma ateliért, profesionální aromaterapeutka a parfumérka, zavede do tajů květových vod, včetně popisu účinků vybraných druhů.
990 Kč, dnes ode mne ZDARMA

7 mýtů a chyb v aromaterapii

masterclass
Záznam masterclass, ve které Ti ukážu 7 nejčastějších chyb a mýtů, které se šíří světem aromaterapie a pokud jim věříš, zbytečně se připravuješ o čas, energii i peníze.
390 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Myšlenkové mapy jako návody ke stažení 

návody v PDF
Jako trojnásobná máma vím, jaké nepříjemné je poslouchat rozsáhlý kurz a přitom si muset všechno psát, hlavu mít velkou jak pátrací balon a ruku bolavou od psaní. Proto to mám v Přičichněte jinak a k videím si můžeš stáhnout mapy, které ti poslouží jako návody. Máš je u sebe v mobilu nebo počítači, na pořád. Nakoukneš a víš.
3,990 Kč, dnes ode mne ZDARMA

10% sleva v Aroma atelieru 

slevový kód
Aroma ateliér je můj zpřátelený e-shop a moc si toho vážím. Těžit z toho můžeš i Ty a na celý svůj nákup, včetně lahviček, knih, difuzéru, čehokoliv můžeš uplatnit slevový kód 10% a výrazně tak ušetříš.
To záleží na Tobě, v průměru ušetříš minimálně 3.000 Kč

bonusy budou k dispozici nejpozději do 14.5.

Při koupi do 3.5. získáváš navíc mou

OSOBNÍ PODPORU

 

2x SKUPINOVÝ MENTORING

➳ úterý 21.5. od 16 do 17:30 hodin ➳ úterý 18.6. od 16 do 17:30 hodin
2x 60 minutové online setkání na Skype, kde můžeš položit otázku a získáš mou okamžitou zpětnou vazbu, rady a doporučení. Velmi Tě obohatí také otázky ostatních žen. Mentoring má vždy skvělou atmosféru a je to nálož isnpirace, porozumění i propojení. Záznam budeš mít k dispozici.
4.500 Kč, dnes ode mne ZDARMA

PODPORA NA WHATSAPPU

osobní podpora od 1.5. do 30. 6.
V uzavřeném chatu na WhatsAppu s Tebou budu sdílet inspiraci ze světa vůní. Očekávej hlasovky, recepty, tipy na aktuální období i efektivní zacházení s Tvým časem tak, abys kurzem dokázala projít, aplikovat poznatky do praxe a nestrčit Přičichněte do šuplíku (jako ostatní kurzy).
4.500 Kč, dnes ode mne ZDARMA

Pojďme si to shrnout:

 

Nyní máš možnost získat komplet online program

za 6 997 Kč 

(místo běžné ceny 10.000 Kč

navíc bonusy v hodnotě 

22.970 Kč 

tedy hodnota Přičichněte + bonusy v hodnotě

29.970 Kč 

ALE TY MŮŽEŠ VSTOUPIT JEN ZA 

6 997 Kč 

s možností rozdělení na 2 splátky.

Klikni na tlačítko a začni svoji cestu už dnes. Dosáhni toho, čeho jsi vždycky sama chtěla!  Tvoje voňavá cesta chvíli potrvá, ale já Ti mohu slíbit, že se budeš o 20-30 % lépe cítit jistější s vůněmi hned v prvním modulu Přičichněte, ještě DNES, dříve než dostaneš k dispozici komplet bonusy a podporu 
Tvoje profesionální aromaterapeutka, akreditovaná lektorka aromapsychologie

Já vím, že se Ti teď

honí hlavou

"Ale Terez, já už aromaterapii znám, už s ní pracuji, dokonce mám i nějaké kurzy, poslouchala jsem webináře, mám doma knížky a stejně to nedokážu použít."

Moje odpověď je jednoduchá:

Chápu Tvé obavy. Chci Ti říct, že v Přičichněte k aromaterapii získáš všechno na jednom místě,   rozumitelně a jasně. Pokud si kurz dokážeš projít, což s mou osobní podporou půjde mnohem snadněji, není možné, abys nedokázala použít ve svém životě to, co se tady naučíš. 

A důležitá věc - Přičichněte není jen o základech aromaterapie, tady najdeš hluboký přesah do práce s tělem tak, abys dokázala pomoci nejen sobě, ale taky svým blízkým nebo klientkám.

Nejčastější dotazy k Přičichněte k aromaterapii

Je pro mě kurz vhodný, když s aromaterapií teprve začínám?

100x ano, právě pro Tebe je tento program jako ušitý! Stejně tak se Ti bude kurz hodit, pokud už vůně znáš, nějakou dobou s nimi pracuješ, ale stále váháš a nevěříš si.

Už tenhle kurz mám, ale chci tento upgrade. Jak to mám udělat?

Napiš mi prosím níže do formuláře slovo PŘIČICHNĚTE UPGRADE a my Ti rádi pošleme speciální objednávkový formulář - v něm budeš mít odečtenou cenu, kterou jsi už zaplatila + 10% slevu jako poděkování ode mne. Těším se na naši další společnou cestu a děkuji.

Je k programu nějaká podpora?

Nyní ano. Od 1.5. do 30.6. osobně přispívám do WhatsApp skupiny - hlasovky, recepty, tipy a triky, kombinace vůní, podpora pro to, abys dokázala kurzem projít, dokončit ho a aplikovat do praxe.

Je možné si platbu rozdělit na splátky?

Ano, na 2 splátky s drobným navýšením.

Je pro mě program vhodný, když procházím náročným obdobím?

100x ANO! A víš, proč? Vůně patří k nejsilnějším podpůrným prostředkům, pokud není Tvé fyzické zdraví, emoce nebo psychika úplně ok. A znát základy aromaterapie a kompletně je ovládat, je klíčem k tomu, aby Ti vůně mohly pomoci.

Jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

2 roky.

Nevím, jestli se v kurzu dozvím něco nového. Už od Tebe pár věcí mám.

Rozhodně ANO! A víš proč? Přičichněte k aromaterapie je komplexní kurz, díky kterému kompletně porozumíš základům aromaterapie, principům olejů a hydrolátů, naučíš se rychle a i v nabité každodennosti poznat, jakou metodu použít a jaké vůně mít doma. S Přičichněte končí tápání, dotazování ve FB skupinách a listování v kníhách. Kord teď, v aktivním běhu Přičichněte s podporou.

Co když budu mít nějakou otázku?

Připojíš se na skupinový mentoring nebo budeš moci napsat do speciálního formuláře a já průběžně odpovím na Tvůj e-mail, případně do WhatsApp skupiny.

Ideální čas vstoupit je TEĎ A TADY: 

Objednávkou Přičichněte získáváš: 

 • komplet online program Přičichněte k aromaterapii
 • Seznam top ÉO do difuzéru + aromapsychologické účinky
 • 10 voňavých receptů do difuzéru, na které neuslyšíš „fuj, co to tady smrdí?“
 • Video - Odkud nakupovat ÉO, RO, HY 
 • Cenové srovnávání 13 top značek v roce 2024
 • Rejstřík působení ÉO na nejčastější fyzické potíže 
 • video Top 7 hydroláty, které opravdu potřebuješ mít doma
 •  masterclass 7 mýtů a chyb v aromaterapii
 • masterclass Neředěné používání éterických olejů
 • video Doporučená literatura
 • masterclass Voňavý domov
 • video-přednáška o hydrolátech od Kateřiny Kloudové 
 • masterclass Voňavá výbava, kterou fakt využiješ
 • myšlenkové mapy jako návody ke stažení
 • kompletní e-book Přičichněte
 • 10% sleva v Aroma atelieru
 • 8 týdenní osobní podpora na WhatsApp skupině 
 • 2x skupinový mentoring (60 minut) formou hot seat

Máš otázku? Nebo už tento kurz máš,

ale chceš si přikoupit upgrade? 

Moc ráda Ti odpovím.