fbpx

online program pro ženy, které chtějí být klidné, spokojené mámy a život si užít

(ne přežít)

Cítím, že Tě právě sem zavály tyhle tvé životní okolnosti:

 • Každý den Ti uteče strašně rychle a když se večer totálně unavená vyskládáš na gauč a pouštíš si na Netflixu film, u kterého konečně můžeš vypnout, všimneš si, že ses za celý den nezastavila a neměla jsi ani chvilinku pro sebe 
 • Poslední dny se cítíš tak strašně unavená, vyčerpaná, že často říkáš"už nemůžu, mám fakt dost, potřebuju vypnout a nemůžu, s dětmi to nejde" 
 • Moc ti nevyhovuje to, že jsi většinu času s dětmi sama, ale nemáš prostor to změnit - partner chodí do práce a je to váš jediný pořádný zdroj příjmů
 • Tím, jak jsi unavená a máš všeho hodně, stane se ti, že na své dítě zakřičíš, řekneš něco, co tě zpětně mrzí a potom si to vyčítáš 
 • Možná, že i Tobě se hlavou honí "jsem úplně nemožná, neumím se vůbec ovládat, mám pocit, že to vůbec nezvládám"

A bytostně cítím, že si zasloužíš už jen proto, že jsi:

 • Mít každý jeden den svůj ostrůvek času - prostor pro sebe, ve kterém se budeš moci zastavit, zazdrojovat, být tady a teď sama pro sebe. Protože tak dokážeš být klidnější, spokojenější. Tvé srdce se zase zalije láskou a porozuměním.
 • Zasloužíš si každou buňkou svého těla vnímat, že tady na světě nejsi sama a vždycky se máš na koho obrátit. Že je tady někdo, kdo Tě podpoří, vyslechne, kdo při tobě stojí, za všech okolností.
 • Z celého svého srdce si přeji viděti Tebe jako mámu, která si čas s dětmi užívá, která se díky dětem učí být naplno sama sebou bez toho, aniž by see bála, styděla se za sebe nebo krotila ve své přirozenosti. Tvé tělo po tom volá, abys byla volná!
 • Přeji si pro Tebe, aby dokázala vnímat svůj vztek jako svého ochránce osobních hranic a abys jeho sílu dokázala projevit tak, že s ním neubližovat sobě, partnerovi a dětem. Protože když tohle dokážeš, tvé vztahy jsou rázem laskvější, a ty více cítíš, více miluješ a cítíš se milována. To potřebuje každá jedna z nás.
 • Zasloužíš si, aby věta "jsem v pořádku taková, jaká jsem. Taková mám být a taková jsem krásná. Už teď a tady," nebyla jen frází, kterou si opakuješ, ale aby přesně toto byl Tvůj životní styl, lifestyle, díky kterému se cítíš dost, důvěřuješ si a jsi sasma sebou za každých okolností. I když děti nemají svůj den, i když tě nikdo nepochválí a třeba i ve fázích, kdy tvoje partnerství prochází krizí.

Každá žena může být štastnou, spokojenou mámou,

navzdory tomu, jak náročné mateřství často je. 

Mateřství je někdy jako procházka Jurským parkem. A ano, jsou tam fáze, kdy si každá jedna z nás připadá jak nemožná, kdy jsme unavené, kdy nám to fakt nesluší a kdy máme pocit, že všechno děláme blbě. To je v pořádku.

  Jde o to uměnt se z toho nízkého rozpoložení zase vyšoupnout zpátky.  Tam, kde je dobře nám samým, a pak se k nám rády přidají i děti, i partner a svět je najednou lepším místem. 

Jaké by to bylo, kdybys věděla: 

Že k sobě můžeš mluvit i hezky a přestala se srážet škaredými slovy, které si říkáš?

To, co si o sobě myslíš a co se Ti každý jeden den honí hlavou, určuje, jaký život máš - jak vnímáš sebe, jak se chováš s dětmi, k partnerovi, jak reaguješ v náročných  situacích. Když se naučíš vracet se do dětství a vytáhnout odtud odpovědi, které pro sebe potřebuješ, můžeš skrze své krásné tělo změnit vše, co ti už neslouží, co tě trápí.  Nemusíš sebou vláčet všechna ta dramata, traumata, nedostatky. Můžešě to změnit - jednodušeji, než si myslíš.

A pak se mění vše! 

Že říct si o pomoc je projevem síly a nebyla bys na všechno sama?

Přirozeností každé ženy je pomalost, jemnost, něha, laskavost, soucit, přijímání. Ne "jedu, jedu, jedu, dokud mi síly stačí." Ne neustálá kontrola. Ne všechen ten tlak a musím. Když porozumíš tomu, že říct si o pomoc a umět přijmout pomoc, která přichází je aktem síly a sebelásky, otevíráš se novým možnostem. Začínáš delegovat, předáváš kus svých povinností druhým. A tím získáš čas a prostor pro sebe, pro opečování. 

A stáváš se klidnější, spokojenější!

Že vztek je skvělý ochránce Tvých osobních hranic a díky němu můžeš být 100x spoko?

Ve společnosti máme se vztekem veliký problém, protože projevy jsou silné, zcela pudové a doslova nepřehlédnutelné. Všechen ten křik, řev, dramatičnost, kopání, vztekání. Oujeee. Jenže vztek je stejně jako strach nejvíce potřebná emoce. Chrání nás, protože jasně ukazuje "tady ještě ano, můžeš, tady ne, toto je za hranou!" Když se naučíš všímat si svého vzteku a budeš na něj umět reagovat předem, jeho síla bude podporat tvé kvalitní, laskavé vztahy.

A ty budeš více milovat bez podmínek!

Vím, jaké to je, když máš pocit, že selháváš

Sama jsem si tím prošla 

Když jsem byla poprvé těhotná, byla jsem dokonale připravená na porod a kojení. Ale absolutně jsem netušila, že porodem všechno začíná a v prvním roce života svého syna jsem si sáhla na dno svých sil.

Spala jsem 2, max. 3 hodiny denně. Neutstále jsem kojila. Každý den jsem se snažila prožít s laskavým, respektujícím přístupem, ale přes tu únavu, pocit zmaru a frustrace jsem byla vděčná, když jsem zvládla neřvat. Syn býval často nemocný, několikrát jsem sním byla i v nemocnici. Doma to neklapalo. 

Cítila jsem se sama. Neschopná. Nemožná. A v mém životě byly chvíle, kdy jsem si říkala, že rozhodnutí stát se mámou byla nejhroší volba, kterou jsem v životě udělala. 

Vzala jsem odvahu za ruku a změnila jsem to

Co mě trápilo, bylo minulostí

Na třetí narozeniny svého syna jsem se rozhodla odejít. Všechny věci se mi vešly do kurzu Fabie combi, dva roky jsem žila a se synem fungovala jako samoživitelka. Přitom jsem cítila, že chci od života víc. Že chci být šťastná, milující a milovaná, že chci mít další, fungující rodinu a všechny své síly a dovednosti vložím do toho, aby to vyšlo a v rodině to fungovalo. 

Po dvou letech o samotě se mi to povedlo. 

Dnes mám jednoho milující manžela, se kterým jsem 24/7, tři děti (v tuto chvíli 9 let, 3 roky a 2 roky). A ano, s čistým svědomím můžu říct, že si mateřství užívám každý jeden den, i když to není růžové a ideální. I když mi chybí svoboda, nezávislost a ticho. Dokážu děti i muže ,milovat a ctít a mít doma pohodu. 

Skvělou zprávou je, že ty můžeš taky!

Zrovna teď jsi na správném místě ve správný čas. 

S čistým srdcem a otevřenou náručí Tě zvu do online programu

 • To nejdůležitější, co ti chci na tomto místě říct je, že Sebejistá máma není online program, který Tě nechá vlažnou. Jde o smysluplně a efektivně postavený program, kde praxe převažuje nad teorií a procházet programem tě bude bavit.
 • V Sebejisté mámě najdeš kombinaci práce s myslí (mindset), arompsychologii (jak vůně ovlivňují to, jak se cítíš emočně a psychicky) a kognitivně-behaviorální přístup, ve kterém dokážeš změnit to, co ti v životě nevyhovuje skrze práci s tělem, mozkem a tvými návyky.
 • Celá Sebejistá máma je protkána mindfulness - to je všímavost, schopnost být v přítomném okamžiku. Ten moment, kdy nikoho nehodnotíš, nesoudíš, prostě jenom jsi a všechny ty automatické vzorce chování nad Tebou už nemají moc.

3 kroky, díky kterým budeš mít v životě

větší pohodu, klid a sebevědomí

 • 1
  Umění zastavit a pojmenovat = změna je potřebná a přinese úlevu
  Nejtěžší a nejvíce potřebný krok celé změny je schovaný právě tady - ve tvé schopnosti zastavit se, všimnout si toho, jak se. máš, co zrovna nyní prožíváš a bez hodnocení přijmout sebe, druhé i to, že situace zrovna neprobíhají tak, jak by sis přála. Když se dokážeš zastavit, umíš pojmenovat, co tě bolí, trápí a jak bys to potřebovala nově, jinak. Takže tímto procesem začínáme - v každém modulu v Sebejisté mámě.
 • 2
  Dám Ti přesný návod, co a jak máš udělat = změna je jednodušší
  protože chci, aby sis nemusela lámat hlavu, číst další knihy, přihlašovat se na další kurzy a kuupovat si další kurzy, aby ses nedostala do fáze "mám toho tolik, že vlastně nedělám nic." V každém modulu programu Ti ve dvou výstižných videích ukážu, co je potřeba udělat a proč (tahle synergie dává dohromady "jo, to dává smysl") a na to navazuji praktickými technikami, které zvládneš udělat i když trávíš většinu dne s dětmi. Na teorii stavíme, díky praxi měníme.
 • 3
  Podpoří Tě mindfulness, vůně, i vypnutí mysli = změna je příjemnější
  Mám ráda, když si mnohdy nelehkou cestu dokážeme zpříjemnit. Nikdy ode mne neuslyšíš, že změna je jednoduchá a příjemná, ale taky nejsem zastánkyní toho, že musíme trpět, že je všechno těžké a že můžeme být jako mámy šťastné "až." Proto si v Sebejisté mámě cestu za větším klidem, pohodou a radostí v životě zpříjemníme vůněmi, meditacemi a uvolněním fyzického těla.

Co Tě čeká uvnitř?

"NEMÁM NA SEBE ČAS"

#1 MODUL
Naučím Tě rozpoznat, jaký je tvůj momentální mindset ohledně času - máš ho dost nebo ti zoufale chybí? Ukážu ti, jak si čas pro sebe budovat každý den + jak změnit cokoliv ve svém životě v jasných 5 krocích. Tato strategie je funkční pro všechny a můžeš ji uplatnit na všechny oblasti ve svém životě.

"KŘÍČÍM NA DĚTI A PAK MĚ TO MRZÍ"

#2 MODUL
Přepíšeme tvůj vztah ke vzteku, aby jsi v něm viděla ochránce hranic a ve svých dětech už neviděla ty hajzlíky,kteří se tě snaží jenom vytočit. Naučím tě techniku mapování vzteku + ledovec vzteku a spolu uvolníme vztek vždy předem, v těle.

"NEJSEM DOST DOBRÁ MÁMA"

#3 MODUL
Zavedu Tě do dětství, přímo do zddroje tvých pochybností "nejsem dost." Půjdeme si pro odpovědi a porozumění, ne za tím, abychom obviňovali rodiče. Získáš jasné vedení, kompas, jak přetavit silně negativní vnímání sebe sama v přijetí, v mindset "jsem dost, už teď a tady."

V každém máš plně k dispozici: 

 • 2 teoretická videa + si je můžeš stáhnout jako audio a poslouchat třeba při vaření nebo uspávání
 • work-book, který ti ušetří hromadu času a energie, protože si nebudeš muset všechno zapisovat + máš zde shrnuté všechny praktické techniky a prostor pro vlastní aha momenty
 • ideální vůně, díky kterým si zpříjemíš život + jejich aromapsychologické působení
 • mindfulness meditaci, abys dokázala uvolnit své tělo i mysl
 • možnost zeptat se mne, pokud jsi něčemu v modulu nerozumněla a také prostor pro sdílení své změny.

Přístup k programu máš na 1 rok,

materiály si ale můžeš stáhnout do mobilu a počítače, takže ti zůstávají.

A to není vše!

 

Připravila jsem pro tebe ještě tyto BONUSY

Nad bonusy jsem přemýšlela tak, aby se Ti na cestu k větší pohodě, klidu a sebejistotě, opravdu hodily + dokázala jsi je využít i s dětmi za zadkem (pardon) a byly Ti skutečně přínosem.

 

Věřím, že budeš nadšená!

 

#1 Vůně úspěchu

Průvodce krok za krokem, jak efektivně projít kurzem a dosáhnout skvělých výsledků. Čeká na Tebe jednoduché, krátké video s pár tipy, jak si na kurz vyhranit čas, jak neprokrastinovat, dotáhnout kurz do konce a nestrčit kurz do šuplíku.

v hodnotě 590 Kč, nyní pro Tebe ZDARMA 

#2 Průvodce vůněmi 

Checklist vůní, které Tě podrží (jednoduché PDF s vysvětlením, na co vůně využiješ. O těchto vůních budu v kurzu aktivně mluvit)

v hodnotě 290 Kč, nyní pro Tebe ZDARMA 

#3 Příjemné ranní probuzení 

Série malých, jednoduchých rituálů s mindfulness technikami a vůněmi, které můžeš  využít, abys v pohodě odstarovala den (i když mají děti blbou náladičku od samého rána).

v hodnotě 490 Kč, nyní pro Tebe ZDARMA 

#4 Po kurzu

Integrační tipy pro udržení domácí pohody. Očekávej jednoduché video, co dělat, abys dokázala to, co ses naučila žít v každodenním životě i po tom, co skončí kurz.

v hodnotě 990 Kč, nyní pro Tebe ZDARMA 

#5 Mysli v klidu

Série tří krásných efektivních mindfulness meditací s vůněmi, které Tě podrží, když prožíváš náročné období, děti "zlobí", s partnerem si nerozumíš.

v hodnotě 1.490 Kč, nyní pro Tebe ZDARMA 

Co říkají o Sebejisté mámě ženy,

které jí prošly v prvním běhu?

"V čem Tvůj kurz vyniká, je tvoje autenticita!

Pomáháš nám vidět, že jsme všechny úžasné!"

"Vkládáš do toho obrovskou energii, skvělé!" 

"Dovedla jsi mě k tomu,

že si dokážu říct o podporu.

Moc si vážím toho, jak se nám věnuješ." 

Pojď se mnou nahlédnout, jak to vypadá uvnitř programu?

Cena online programu Sebejistá máma je 9 990 Kč

a Ty si ji můžeš rozdělit až na 6 splátek

Proč? 

🩷 Protože si přeji, aby každá máma dokázala být spokojená, šťastná a tím dělala šťastné i své děti.

🩷 Pro každou ženu si přeji, abychom v dětech nepotlačovaly jejich autenticitu, radost ze života a spontánnost.

🩷 Protože je jednoduše čas pustit to staré, co nás tíží a začít žít, tak jak chceme - my samy, my šťastné a spokojené mámy.

💸

A jo, mohla bych tady teď psát, že za 7.000 Kč máš dva malinké nákupu jídla a nic víc. 

Dobře vím, že cena, kterou si říkám za tento kurz - 7.000 Kč - je naprosto směšná v porovnání s tím, jakou změnu ti dokáže přinést.

 

Pojďme se naučit nezaměňoavt cenu s hodnotou. Cena je tolik peněz, kolik zaplatíš, hodnota je to, jak moc se ti změní život. Takže se tě zeptám:

 

jakou hodnotu má to, že přestaneš křičet na svoje děti? 🔋

jakou hodnotu má to, že si na sebe dokážeš udělat čas a už nebudeš vycucnutá jako citron? 🔋

jakou hodnotu má, že si přestaneš říkat "jsem fakt hrozná, vůbec se neumím ovládat, nedávám to" a místo toho si budeš umět všímat toho, jak se cítíš, co pro sebe potřebuješ a hlavně - budeš vědět, co dělat, abys fakt byla spokojená, zkrotila své emoce a byla "dost dobrá" pro sebe, děti i muže?

 

Řeknu to na rovinu - hodnota je NEVYČÍSLITELNÁ.

A ty ji máš teď na dosah za pár peněz. A dovol mi prosím dodat:

a pokud jsou peníze jedinou překážkou, která ti brání vstoupit, napiš mi e-mail (alchymistka@terezakrcmarova.cz) a domluvíme se na individuálním splátkovém kalendáři. Nechci, aby ti peníze stály v cestě. Chci tě vidět jako spokojenou a šťastnou ženu. 

Já vím, teď se ti honí hlavou:

"Ale Terez, já mám strach, že to budou zase vyhozené peníze oknem. Už jsem byla na tolika kurzech, webinářích a stejně nemám pocit, že by se v mém životě něco změnilo. V čem je tvůj kurz jiný?"

Nezklamu Tě.

Sebejistou mámu jsem vytvořila jako program od mámy pro mámy. Můj záměr je jasný -

 1. podpořit Tě na tvé cestě, aby sis dokázala vědomě tvořit každý den čas a prostor pro sebe. Protože vím, že díky tomu budeš spokojenější, 
 2. provést tě procesem, kdy změníš svůj úhel pohledu na vztek, který cítíš. Protože vztek ti nechce ublížit a děti tě nechtějí srát a přivádět k šílenství. Jen tě nikdo nenaučil, jak s tak silnou emocí, kterou vztek je, zacházet. Já ano, jsem připravena!
 3. chci Ti ukázat, že "nejsem dost dobrá" je jen myšlenka, které jsi jako malá holčička uvěřila. Není to pravda a nemusíš se jako "nedost dobrá" cítit po zbytek svého života." Chápeš, co všechno krásného tě čeká?
  Sebejistá máma není online kurz. Je to prožitek. Cesta za hlubokým poznáním. Cesta, kde máš všechno potřebné naservírované na stříbrném podnose, abys nemusela přemýšlet a řešit, co a jak máš dělat. 

Je to cesta, na které jsi v pořádku. Už teď a tady. A na které ti jasně posvítím (to je můj jedinečný dar - v Human Designu jsem reflektorka 2/4), posvítím ti na mezery, které ve svém životě máš a které když zacelíš, hezky se mít budeš! 

Mohla jsem to napsat stručněji? Mohla. Ale nechtěla jsem. 

Nechci Tě přemlouvat. Nejlíp rozhodnout se dokážeš sama. Když to netlačíš hlavou, ale necháš projít tělem. Samo tělo ti hezky řekne "ano, běž", nebo "ne,teď ne." Tak ho vyslechni! 

Za sebe můžu s klidným svědomím a čistým srdcem říct, že Sebejistá máma je místo, kde se každá připravená žena stává spokojenou, šťastnou a radostnou. 

Představ si, že

 • Už si neříkáš "nejsem dost dobrá, jsem hrozná matka, neumím se ovládat, mateřská jsou galeje..."  
 • Umíš se zastavit, nedělat vůbec nic a být s tím totálně v pohodě - bez výčitek, bez toho otravného pocitu, co bys mohla mít hotové a nemáš. Protože moc dobře víš, že když jsi odpočatá, jsi klidnější, spokojenější a přenášíš to taky na děti. 
 • Na konci dne se těšíš na společný večer s mužem a vaše společné chvíle probíhají po dlouhých měsících úplně jinak - máte si co říct, smějete se, milujete se, a Ty jsi ráda, že ho máš.
 • Je Ti jedno, co si o Tobě myslí ostatní a klidně, sebevědomě říkáš, co si myslíš. 
 • Už jsi pochopila, že silná žena má sebe prvním místě a to období, kdy jsi byla vyždímání jako hadr, věčně uřvaná, s mastnými vlasy a oloupaným. lakem na nehtech je dávno za Tebou. 

Nejčastěji kladené otázky k Sebejisté mámě:

Kdy kurz začíná a jak probíhá?

Kurz je otevřen stále. Naskočit můžeš kdykoliv. Program si procházíš svým vlastním tempem.

Když se přihlásím, vidím obsah kurzu najednou celý?

Moduly se Ti otevírají postupně, po jednom týdnu. Vždy ti napíšu také e-mail, abys věděla, na co se nyní v Sebejisté mámě zaměřit a ráda ti pošlu e-mailem další podporující typy.

Na jak dlouho budu mít přístup do členské sekce programu?

Na 1 rok, ale všechny materirály si můžeš stáhnout do mobilu a počítače, takže ti zůstávají napořád.

Mám už větší děti. Naučím se něco nového?

Kývala jsi hlavou a říkala sis "to jsem celá já, tohle je úplně o mě?", když jsi četla tuhle stránku? Pak ano, Sebejistá máma je i pro Tebe.

V aromaterapii jsem začátečník, budu vědět, co mám dělat?

Ano, a pokud budeš mít nejasnosti, stačí, když mi napíšeš e-mail, ráda ti odpovím.

Kolik času mi kurz zabere?

Každý modul obsahuje 2 teoretická videa - celkem hodina času + praktické techniky formou krátkých mp3 nahrávek. Praxe jsou krátké na poslech i tak, abys je zvládla dělat během svého dne. Stačí, když si na sebe uděláš každý den 20 minut čas. K materiálům se můžeš vracet.

Co všechno získáváš?

Komplet online program SEBEJISTÁ MÁMA
verze samostudium - jdeš vlastním tempem
9 990 Kč 
Průvodce VŮNĚ ÚSPĚCHU
viedo + pdf checklist ke stažení
590 Kč
PRŮVODCE VŮNĚMI
pdf s aromapsychologií vůní, které tě v sebejistotě podpoří
290 Kč
PŘÍJEMNÉ RANNÍ PROBUZENÍ
video + myšlenková mapa ke stažení s krásnými ranními rituály
490 Kč
PO KURZU
video + myšlenková mapa ke stažení
990 Kč
MYSLI V KLIDU
Série 3 krástných mindfulness meditací s vůněmi ke stažení
1.490  Kč
CENA CELKEM
13 840  Kč
CENA PRO TEBE
6 997 Kč

"Díky Tvé zpětné vazbě, kterou nám poskytneš, energii i podpoře má kurz reálně mnohem vyšší hodnotu."

Sebejistá máma mne lákala od samého začátku, kdy probíhal úvodní kurz zdarma. Líbilo se mi, že nabízí propojení aromaterapie s vědomou prací na sobě a osobní podporu na cestě k větší spokojenosti v mateřství i mimo něj. Terezka mne oslovila svou totální otevřeností a upřímností, se kterou přistupuje k jednotlivým tématům i ke sdílení s námi. Je laskavá a vlídná, vnímám z její strany soucit a pochopení pro to, čím si procházíme. Zároveň je nám velkou oporou a věnuje hodně energie tomu, abychom všemu rozuměly a měly hodnotnou zpětnou vazbu při řešení problémů. To je ve srovnání s jinými kurzy opravdu jedinečné a řekla bych, že díky tomu má kurz reálně mnohem vyšší hodnotu. Navíc je Terezka skutečná odbornice v oboru a sama řeší témata, kterými si v kurzu procházíme. Díky tomu nám může v Sebejisté mámě předat maximum. Doporučuji každé ženě, která se chce postavit svým vnitřním stínům a dojít k většímu životnímu klidu a spokojenosti.
účastnice Maruška

Teď máš dvě možnosti: 

 • Tuhle stránku můžeš zavřít, zase začít scrollovat Facebook a Instagram a hlásit se stále dokola na webináře a minikurzy zdarma, a přitom čekat, že se něco změní, i když ty pro to nic nového, jiného neuděláš
 • Nebo si můžeš říct "na to nemám peníze, ještě mi nepřišel rodičák" a dát penězům takovou moc, aby řídily tvůj život. 
 • A taky můžeš odložit mobil, honem začít všechny obskakovat a na sebe zapomenout. Odložíš tím svou vlastní spokojenost. 
 • Nebo můžeš vstoupit do Sebejisté mámy a získat přístup ke kompletnímu know-how, díky kterému se krok po kroku vlastním tempem staneš sebejistou, klidnější, spokojenější, vyrovnanější mámou, kterou se tak dlouho snažíš být. 
 • Vstupem do programu Sebejistá máma získáváš kompletní know-how, se kterým budeš vědět, co máš dělat, co naopak přestat dělat a proč, podám ti to s láskou, jasně a bez zbytečné omáčky. 
 • Sebejistá máma je studnicí praktických technik, které ti naservíruji jako na stříbrném podnose až pod nos tak, abys dokázala žít změnu - jednoduše, rychleji, pohodlněji, dokonce když jsi stále s dětmi. 
 • Pokud se rozhodneš vstoupit do Sebejisté mámy, otevíráš si tím dveře k tomu, že si konečně začneš užívat život, s hlavou vztyčenou, laskavostí a soucitem k sobě i druhým. A fakt, že máš na sebe málo času, děti bývají nemocné, umrčené nebo se věčně řežou a s partnerem vám to moc neklape, Ty budeš sama sobě oporou a ze života budeš mít radost. 

Jsi rozhodnutá? Pokud ANO, vyplň objednávku níže. Těším se na Tebe uvnitř. Neskutečně moc ❤️

Těším se na Tebe uvnitř! 🙂 

Bc. Tereza Krčmářová

Sebejistá máma
Trojnásobná máma, skvělá aromaterapeutka a lektorka mindfulness, která podporuje ostatní mámy, aby se z toho všeho kolem prostě nezbláznily a mateřství braly jako výživnou cestu k sobě.

Máš nějaké otázky? 

Napiš mi e-mail, ráda Ti odpovím